Produkt dnia
Ramka na zdjęcie TWINKLE
Ramka na zdjęcie TWINKLE
133,00 zł
7270261
Producenci
Dostawa
1. Po złożeniu zamówienia dokonanego drogą teleinformatyczną Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem.

2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się: - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu rejestracyjnym; - w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym - w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie mBank, nr rachunku 48 1140 2017 0000 4302 1217 8572

3. Zamówień o wartości powyżej 500 zł realizowane są wyłącznie przedpłatowo (płatne przelewem bankowym).

4. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu (uwzględnione są tu tylko dni robocze). Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości zamówienia.

5. Wysyłka zamówionych towarów następuje nie później niż w ciągu 2 dni roboczych. 

6. Na termin otrzymania przesyłki składa się czas realizacji zamówienia plus przewidywany czas dostawy.

7. Wysyłka przesyłki odbywa się na koszt Klienta.

8. Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

9. Wysokości opłaty za wysyłkę zależy od rodzaju wybranej przesyłki, przedpłata zamówienia - koszt wysyłki 15 zł. W przypadku przesyłek pobraniowych (płatnych przy odbiorze paczki u kuriera) koszt wysyłki to 18 zł.

10. W przypadku, gdy przesyłka nie dotrze pomimo przyjęcia zamówienia i potwierdzenia, prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy lub telefoniczny.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl